Oferta

Teczki ofertowe

Zapraszamy do przyjrzenia się bliżej naszej ofercie profesjonalnego wydruku materiałów poligraficznych, która bazuje między innymi na przygotowaniu solidnych kalendarzy, ulotek reklamowych oraz plakatów informacyjnych czy promocyjnych. Niemniej jednak na tym nie koniec naszych możliwości drukarskich. Oferta, którą Państwu przedstawiamy uwzględnia również precyzyjnie realizowany wydruk teczek ofertowych.

Biorąc pod uwagę to, jak teczki firmowe są dzisiaj pożądanym produktem firmowym, jak najbardziej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, prezentując im przede wszystkim własne projekty teczek Dodatkowo, nie stanowi żadnej trudności przygotowanie indywidualnej wizji idealnej teczki firmowej opartej o Państwa sugestie czy preferencje estetyczne. Możemy także zrealizować już gotowy, posiadany i zaprezentowany przez Zleceniodawcę koncept teczki.

Wszelkie nasze prace w tym zakresie opierają się wykorzystaniu nowoczesnych, najwyższych technologii oraz świetnego zaplecza technicznego w postaci znakomitej klasy maszyn odznaczających się wysoka jakością. Na teczkach firmowych naszego autorstwa znajdą się Państwa najważniejsze dane i informacje o firmie- nazwa, logotyp, ale także kontakt telefoniczny, mailowy, adres oficjalnej strony internetowej czy kont prywatnych na portalach społecznościowych. Przedstawimy także zdjęcia i materiały graficzne innego typu – to już kwestia indywidualnych ustaleń.