Oferta

Banery

Banery to kolejna oferta ujęta w wysokiej klasy ofercie prezentowanej w naszej rekomendowanej na szeroką skalę drukarni. Specjalizujemy się w profesjonalnym wydruku banerów reklamowych od wielu lat. Stanowimy od dawna prawdziwych liderów w swojej branży, a efektem tego jest rozległe grono zadowolonych z naszych usług Klientów.

Posiadamy precyzyjnie pracujących drukarzy, którzy posiadają solidne przygotowanie do opracowywania tego studnia chłonna typu materiałów poligraficznych. Detale naszej oferty w tym zakresie oparte są przede wszystkim o  nowoczesność zastosowanych technologii oraz wielorakość wykorzystywanych materiałów. Jesteśmy w stanie przygotować banery o rozmaitych rozmiarach i formatach, a w tym o gramaturze 440 oraz 550 gram. Zawsze robione przez wydruki posiadają wytrzymałą i wzmocnioną strukturę.

Ich cechą jest przede wszystkim duża odporność wieńce cmentarz wolski na rozerwania. Nie jest łatwo zniszczyć czy wybarwić bądź uszkodzić tego rodzaju baner. Są niezawodne, a zatem umożliwiają skuteczną formę reklamy, lecz polegająca przede wszystkim na zastosowaniu ciekawego pomysłu utrwalonego na świetnej klasy tworzywie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi opcje projektowania i drukowania banerów reklamowych, szyldów, siatek reklamowych, jak również tablic o charakterze promocyjnym.