Oferta

Roll up

Do kolejnych rodzajów materiałów poligraficznych o charakterze reklamowym, jakie Państwu proponuje w swojej ofercie renomowana drukarnia, jaką stanowi nasza firma zalicza się także profesjonalny i precyzyjnie wykonywany wydruk roll up. Dzięki wariantowi roll up macie Państwo okazję przeprowadzić skuteczne i wysokiej klasy działania marketingowe, które pozwolą na dotarcie skutecznie do grupy targetowej. Jeżeli chcesz skorzystać z niezawodnej i  łatwo rzucającej się w oczy formy promocji, jak najbardziej roll up idealnie spełni Twoje oczekiwania. Poza tym, że frezowaniem we wrocławiu są to stosunkowo niedrogie rodzaje materiałów poligraficznych o charakterze reklamowym, dodatkowo nie wymagają dużego nakładu czasu, aby z nich skorzystać. Wystarczy, że reklamę rozłożysz a zająć Ci to powinno nie więcej niż parę minut.

Później reklamę w postaci roll up ustawiasz w wybranym miejscu i gotowe. Nasze roll upy przygotowywane są w nowoczesny sposób. To standardowe warianty jakimi są systemy składanej reklamy, wyposażone w stelaż zrobiony z części aluminiowych, na których zamocowywana jest odpowiednia grafika https://ledynapojazdy.pl/ promocyjna.

Dodatkowo, w ten stelaż jest wmontowana także specjalna roleta. Dzięki niej reklama może być świetnie przechowywana, nie będąc narażaną na zniszczenia. Jeżeli chodzi natomiast o część aluminiową, to jest to tak zwana kaseta, a ta dzięki zastosowaniu właśnie tego typu tworzywa jest lekka wagowo. Roll upy naszego wytwórstwa są pakowane w specjalne transportowe torby. Przygotowujemy roll upy na indywidualne zamówienia Klientów oraz w oparciu o koncepcje już gotowe znajdujące się w katalogu naszych usług.