Oferta

Fotoobrazy

Do popularnych rodzajów materiałów poligraficznych, jakie znajdują się w atrakcyjnej ofercie naszej drukarni zaliczyć należy między innymi wydruk profesjonalnych fotoobrazów. Te rodzaj materiałów graficznych, jakich przygotowania podejmują się nasi drukarze opiera się przede wszystkim na metodzie Canvas, która uchodzi za innowację w tej dziedzinie. Jest to opcja realizacji wysokiej klasy obrazu cechującego się solidnością i jakościowością przedstawienia, która dokonywana jest na płótnie. Materiał ten natomiast zostaje naciągnięty na specjalne drewniane krosno.

Co stanowi plus takiego typu wydruku? Otóż jest to opcja nieograniczona w swych możliwościach poligraficznych, a więc jest opcja, aby nanieść na takim materiale praktycznie każdy rodzaj nadruku, niezależnie od grafiki obrazu, wzornictwa czy też zdjęcia. Stosujemy w tym celu także wysokiej jakości urządzenia oraz świetnej jakości farby.

Biorąc pod uwagę fakt, iż struktura płótna jest naturalna, nie ma problemu z odpowiednimi proporcjami rozłożenia farby. W rezultacie końcowym otrzymujemy niepospolity i oryginalny rodzaj dzieła, które wyróżnia się swym nietuzinkowym charakterem, a także jest niemal jak ręcznie malowane. Zapewniamy opcję drukowania canvasów w rozmaitych formatach i na wielorakich rozmiarach.