Nasz personel

Poszukujesz solidnej firmy, która zajmie się przygotowaniem dla Ciebie niepowtarzalnych i starannie opracowanych materiałów poligraficznych? Bardzo serdecznie zapraszamy Cię do bliższego zaznajomienia się z bogatym wachlarzem możliwości, jakie prezentuje Państwu nasza drukarnia z dużym doświadczeniem oraz potężną renomą na koncie. Istniejąc od lat, systematycznie tworzymy coraz to ciekawszą ofertę usługową, starając się wychodzić maksymalnie naprzeciw oczekiwaniom naszych Zleceniodawców. Podstawowy profil realizowanej przez nas działalności poligraficznej koncentruje się zwłaszcza na wydrukach profesjonalnych kalendarzy.

Od tego zaczynaliśmy i to jest ewidentnie domeną naszej firmy, nie oznacza to jednakże, iż wydruk kalendarzy to jedyne, co mamy Państwu do zaprezentowania. W ramach specjalnych zamówień w naszej drukarni, zyskacie Państwo okazję do tego, żeby wydrukować i zaprojektować zupełnie od zera wizytówki, broszury i katalogi reklamowe, różnorodne ulotki, książki, zrealizować koncepcje oklejania auta, roll up’y, fotoobrazy, naklejki, fototapety, a także bannery. Pomożemy Wam opracować własną wizję, doprecyzować ją bądź zdecydować się na jakiś z naszych projektów. Gwarantujemy konkurencyjne stawki cenowe.

Warto dodać, iż mamy kompleksowo  przeszkolony personel, dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość, solidność oraz niedługie terminy realizacji naszych zleceń.

W przypadku druku cyfrowego proponujemy Klientom korzystającym z naszych usług przede wszystkim wydruk na papierach różnego typu- od kredowych, a więc inaczej mówiąc  powlekanych, przez matowe, błyszczące, satynowe, niepowlekane, aż po papiery dekoracyjne i papiery samoprzylepne.